Loading...

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

W okresie październik 2018 – marzec 2019

treningi dla grupy młodszej odbywają się w soboty o 9:30

dla grupy starszej w soboty o 11:00

Zbiórka pod bramą główną Parku Miejskiego w Nowym Targu

Podstawowym treningiem prowadzonym przez nasz Klub jest trening na rowerze mający na celu zapewnienie uczestnikom możliwości wszechstronnego rozwoju fizycznego, poprawienia kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej i funkcjonalnej organizmu. Kładziemy nacisk na pracę o charakterze ogólnorozwojowym, jak również akcentujemy rozwój cech motorycznych. Nauczamy techniki jazdy na rowerze w terenie oraz podstawowych zasad taktyki kolarskiej przydatnej na zawodach w których aktywnie bierzemy udział. Podczas zajęć nauczymy się podstawowej obsługi i konserwacji roweru. Zmiana dętki, konserwacja napędu, podstawowe regulacje – hamulce, napęd, kokpit. Szczególny nacisk kładziemy na zasady bezpieczeństwa związanego z poruszaniem się po publicznych drogach jak i w terenie.

Niestety w naszych warunkach klimatycznych niemożliwa jest jazda na rowerze przez cały rok. Dlatego też treningi typowo rowerowe przeplatane są zajęciami spinningowymi czyli „jazdą” na rowerach stacjonarnych pod dachem, zajęciami ogólnorozwojowymi w sali gimnastycznej i treningami biegowymi w terenie.

Kolarstwo to nasza pasja! Zapraszamy!

Prezes – 601 875 264

Trener – 660 548 810‬

R E G U L A M I N 

O Ś W I A D C Z E N I E / Z G O D A

PLAKAT 2018 (1332 x 882)

TRENINGI OBWODOWE

Listopad – Luty

Poniedziałek. Godzina 19:00. Sala Technikum Rolniczego ul. Kokoszków 71

SPINNING

Listopad – Luty

Środa – Godzina 18:00 – 21:00 Sala Spinning Fitness Factory

ul. Bohaterów Tobruku 38

Wtorek – Czwartek. Godzina 19:00. Sala Spinning Xtreme.

ul. Ludźmierska (Stopiak)

spinning

BAJABONGO RIDE

Kwiecień – Październik

Sobota. Godzina 10:00. Hala Gorce

BajoBongo Ride

Bajabongo Ride to wspólne przejażdżki na szosie, w których każdy bierze udział na własną odpowiedzialność, zobowiązując się do przestrzegania zasad ruchu drogowego, bezpieczeństwa i dobrego wychowania.
Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody będące wynikiem uczestnictwa w Bajabongo Ride. Przejażdżki mają charakter koleżeński, a wszelkie działania organizatorów wynikają z ich dobrej woli i chęci popularyzacji szeroko pojętego kolarstwa na Podhalu i nie są imprezą masową w sensie prawnym.

INFRASETTIMANALE CLASSICO PODHALE – ŚRODOWY KLASYK

Kwiecień – Wrzesień

Środa. Godzina 17:00. Hala Gorce.

Infrasettimanale Classico Podhale
to wspólne treningi na szosie, w których każdy bierze udział na własną odpowiedzialność, zobowiązując się do przestrzegania zasad ruchu drogowego, bezpieczeństwa i dobrego wychowania.
Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody będące wynikiem uczestnictwa w IC Podhale. Treningi mają charakter koleżeński, a wszelkie działania organizatorów wynikają z ich dobrej woli i chęci popularyzacji szeroko pojętego kolarstwa na Podhalu i nie są imprezą masową w sensie prawnym.

ic

loga