Loading...

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

TERMINY TRENINGÓW

WTOREK – godz. 16:00

SOBOTA – godz. 10:00

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio u trenera NKK

Zbigniewa Malinowskiego pod nr tel. +48 660 548 810

Podstawowym treningiem prowadzonym przez nasz Klub jest trening na rowerze, mający na celu zapewnienie uczestnikom możliwości wszechstronnego rozwoju fizycznego, poprawienia kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej i funkcjonalnej organizmu. Kładziemy nacisk na pracę o charakterze ogólnorozwojowym, jak również akcentujemy rozwój cech motorycznych. Uczymy techniki jazdy na rowerze w terenie oraz podstawowych zasad taktyki kolarskiej, przydatnej na zawodach w których aktywnie bierzemy udział. Podczas zajęć nauczymy się podstawowej obsługi i konserwacji roweru. Zmiana dętki, konserwacja napędu, podstawowe regulacje: hamulce, napęd, kokpit. Uczymy zasad bezpieczeństwa związanego z poruszaniem się rowerem po drogach publicznych, ścieżkach do tego przeznaczonych oraz w terenie.

Ponieważ w naszych warunkach klimatycznych niemożliwa jest jazda na rowerze przez cały rok, dlatego też treningi typowo rowerowe przeplatane są zajęciami ogólnorozwojowymi na sali gimnastycznej, treningami biegowymi w terenie oraz dużą część zajęć prowadzimy na miejskim basenie.

Kolarstwo to nasza pasja!

Zapraszamy!

 

R E G U L A M I N

O Ś W I A D C Z E N I E / Z G O D A

PLAKAT 2018 (1332 x 882)

TRENINGI OBWODOWE

Listopad – Marzec

Poniedziałek, godzina 19:00.

Sala Technikum Rolniczego ul. Kokoszków 71 w Nowym Targu

SPINNING

Listopad – Marzec

Środa, godzina 17:00 – 18:30 Sala Spinning Fitness Factory

ul. Bohaterów Tobruku 38 w Nowym Targu

 

spinning

BAJABONGO RIDE

Kwiecień – Październik

Sobota godzina 10:00. Hala Gorce w Nowym Targu al.Tysiąclecia

BajoBongo Ride

Bajabongo Ride to wspólne przejażdżki na szosie, w których każdy bierze udział na własną odpowiedzialność, zobowiązując się do przestrzegania zasad ruchu drogowego, bezpieczeństwa i dobrego wychowania.
Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody będące wynikiem uczestnictwa w Bajabongo Ride. Przejażdżki mają charakter koleżeński, a wszelkie działania organizatorów wynikają z ich dobrej woli i chęci popularyzacji szeroko pojętego kolarstwa na Podhalu i nie są imprezą masową w sensie prawnym.

INFRASETTIMANALE CLASSICO PODHALE – ŚRODOWY KLASYK

Kwiecień – Wrzesień

Środa, godzina 17:00. Hala Gorce w Nowym Targu

Infrasettimanale Classico Podhale
to wspólne treningi na szosie, w których każdy bierze udział na własną odpowiedzialność, zobowiązując się do przestrzegania zasad ruchu drogowego, bezpieczeństwa i dobrego wychowania.
Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody będące wynikiem uczestnictwa w IC Podhale. Treningi mają charakter koleżeński, a wszelkie działania organizatorów wynikają z ich dobrej woli i chęci popularyzacji szeroko pojętego kolarstwa na Podhalu i nie są imprezą masową w sensie prawnym.

ic

loga