Loading...

DRODZY RODZICE! PROWADZIMY NABÓR DO SEKCJI KOLARSKIEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU OD 7 LAT!!! 

Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu tj. we wtorki i czwartki (ewentualnie soboty).

Treningi dla Grupy młodszej 7+ rozpoczną się w kwietniu, natomiast dla Grupy starszej 11+ w lutym.

Zapraszamy osoby zainteresowane trenowaniem pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej do kontaktu z nami !

Zadzwoń:

Trener Zbigniew Malinowski tel. 660548810

Trener Jakub Surówka tel. 506810994

lub napisz:

e-mail: nkk.podhale@gmail.com

a my odpowiemy na wszystkie pytania, w tym pomożemy w wyborze sprzętu czy odzieży kolarskiej / rowerowej.


*******

Podstawowym treningiem prowadzonym przez nasz Klub jest trening na rowerze, mający na celu zapewnienie uczestnikom możliwości wszechstronnego rozwoju fizycznego, poprawienia kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej i funkcjonalnej organizmu. Kładziemy nacisk na pracę o charakterze ogólnorozwojowym, jak również akcentujemy rozwój cech motorycznych. Uczymy techniki jazdy na rowerze w terenie oraz podstawowych zasad taktyki kolarskiej, przydatnej na zawodach w których aktywnie bierzemy udział. Podczas zajęć nauczymy się podstawowej obsługi i konserwacji roweru. Zmiana dętki, konserwacja napędu, podstawowe regulacje: hamulce, napęd, kokpit. Uczymy zasad bezpieczeństwa związanego z poruszaniem się rowerem po drogach publicznych, ścieżkach do tego przeznaczonych oraz w terenie. Od tego roku poszerzamy naszą ofertę oraz podnosimy poziom samego szkolenia, dlatego zatrudniliśmy dwóch wykwalifikowanych trenerów / instruktorów kolarstwa oraz mamy w zespole koordynatora sztabu szkoleniowego tj. byłą reprezentantkę Polski w kolarstwie górskim Katarzynę Solus-Miśkowicz.

Ponieważ w naszych warunkach klimatycznych niemożliwa jest jazda na rowerze przez cały rok, dlatego też treningi typowo rowerowe przeplatane są zajęciami ogólnorozwojowymi na sali gimnastycznej, treningami biegowymi w terenie oraz zajęciami na basenie.

Kolarstwo to nasza pasja!

Zapraszamy!

 

R E G U L A M I N

O Ś W I A D C Z E N I E / Z G O D A

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Kwiecień – Październik

Sobota godzina 10:00.

Zbiórka pod Halą Gorce w Nowym Targu al.Tysiąclecia

BajoBongo Ride

Bajabongo Ride to wspólne przejażdżki na szosie, w których każdy bierze udział na własną odpowiedzialność, zobowiązując się do przestrzegania zasad ruchu drogowego, bezpieczeństwa i dobrego wychowania.
Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody będące wynikiem uczestnictwa w Bajabongo Ride. Przejażdżki mają charakter koleżeński, a wszelkie działania organizatorów wynikają z ich dobrej woli i chęci popularyzacji szeroko pojętego kolarstwa na Podhalu i nie są imprezą masową w sensie prawnym.
[/vc_column_inner][/vc_row_inner]

loga

Nowotarski Klub Kolarski:Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Nowy Targ