Loading...
Blog
14
11
2018

Sezon 2018 za nami

Sezon kolarski 2018 uważamy za zakończony!
 
Podobnie jak w ubiegłym roku w Karczmie Zadyma, w miłej atmosferze, w dobrym towarzystwie i przy znakomitej muzyce bawiliśmy się „prawie” do samego rana.
W części oficjalnej podziękowaliśmy „naszym” sponsorom firmom: Kompex, Maxmil, Gena oraz Hydropomp za to, że wspierali nas przez cały rok. Podsumowaliśmy sezon IC Podhale wręczając nagrody najlepszej trójce w klasyfikacji generalnej (1-Marcin Węgrzyn, 2-Robert Bobka, 3-Tomasz Koszarek) oraz dodatkowo wyróżniliśmy dwie osoby tj. Gabriela Sulkę oraz nieobecnego na imprezie Adama Zycha za zajęcie ex aequo 3 miejsca, tuż za Tomaszem Koszarkiem i Marcinem Węgrzynem w kategorii największa liczba obecności na środowym IC (obaj byli 20 razy na 26 możliwych). Ponadto przedstawiliśmy klubowiczom 100 członka, a właściwie członkinię Nowotarskiego Klubu Kolarskiego, którą jest Karolina Ołota.
Po części oficjalnej podano do stołu a później była już tylko zabawa w trakcie której wszyscy bawili się wyśmienicie i możemy tak sądzić biorąc pod uwagę chociażby ilość osób znajdujących się na parkiecie.
Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim klubowiczom jak i sympatykom Nowotarskiego Klubu Kolarskiego za liczne przybycie oraz za to, że byli i są z nami.
 
Dodatkowo dziękujemy fundatorom nagród za IC tj. fimie Maxmil, Sports Camp oraz naszemu klubowemu koledze Romkowi Przygodzkiemu.

Nowotarski Klub Kolarski:Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Nowy Targ