Loading...
Blog
22
10
2017

DZIĘKUJEMY!

To już stało się tradycją, że na zakończenie sezonu organizujemy przyjęcie dla naszych członków i sympatyków. Nie inaczej było i w tym roku. W karczmie Zadyma w Szaflarach bawiło się prawie 90 osób, bliżej i dalej związanych z Nowotarskim Klubem Kolarskim.

Była to także doskonała okazja do podziękowania naszym sponsorom, którzy hojnie wspierali nasz klub przez cały sezon 2017. Właściciele firm KOMPEX (!), MaxMil, Willa nad Dunajcem i Gena, otrzymali specjalne oprawione podziękowania.

Nie zabrakło także krótkiej, filmowej prezentacji klubu, jak i rozdania nagród dla trzech pierwszych zawodników naszej zabawy na IC Podhale.

W tak zwanym międzyczasie zlicytowaliśmy oryginalną koszulkę Tour de Pologne z podpisem jej ubiegłorocznej zwyciężczyni Szwajcarki Jolandy Neff. Udało nam się ją pozyskać od przedstawiciela firmy Hyundai a wylicytował ją właściciel firmy Hydropomp, Grzegorz Antolak. Dziękujemy bardzo!

 

integracja1 (1) integracja1 (2) integracja1 (3) integracja1 (4) integracja1 (5) integracja1 (6) integracja1 (7) integracja1 (8) integracja1 (9) integracja1 (10) integracja1 (11) integracja1 (12) integracja1 (13)

Nowotarski Klub Kolarski:Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Nowy Targ